Nazwa pracodawcy:
ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9015169pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska

Pracując jako Specjalista ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny za cały proces związany zarówno z administracją kadrową jak i naliczaniem wynagrodzeń. Dbałość o terminową i poprawną realizacją zadań oraz bezpośredni kontakt z managerami to nasze główne cele, które wspólnie będziemy realizować.

Dołącz do najlepszych!

Wymagania
Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowo-płacowym

  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie umiejętności analityczne

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska pracy

  • komunikatywność - praca w zespole i z klientem

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – będzie to dodatkowy atut

  • znajomość programu OPTIMA - będzie to dodatkowy atut

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • istotny wpływ na efekty swojej pracy

  • pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu

  • udział w ciekawych projektach