Nazwa pracodawcy:
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016723pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Płac i Księgowości

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie i rozliczanie list płac i ich pochodnych dla

  • pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych

  • naliczanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego

  • obsługa zajęć komorniczych pracowników

  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PIT, PPK

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe,

  • ewidencja czasu pracy, dodatkowa dokumentacja pracownicza)

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

  • obsługa programu kadrowo – płacowego (Optima) oraz programu Płatnik, PPK,

  • przygotowywanie przelewów bankowych

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe administracja, prawo, ekonomia, rachunkowość

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i przepisów o ubezpieczeniach społecznych

  • systematyczność, samodzielność, terminowość

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office w szczególności Excel

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę od zaraz

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

  • pomoc we wdrażaniu w nowe obowiązki

  • możliwość korzystania z Przychodni Przyzakładowej