Nazwa pracodawcy:
MD WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013807pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Pracownik Administracyjny / HR

Opis stanowiska
Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie).

  • wykształcenie średnie.

  • sumienność.

  • komunikatywność.

  • dobra organizacja pracy.

  • umiejętność pracy w zespole.

  • mile widziana znajomość systemu TRAFFIT.

  • min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane są również osoby bez doświadczenia w pracy administracyjnej / HR ale posiadające doświadczenie w pracy na stoczni i wiedze techniczna.

Wymagania
Obowiązki:

  • rekrutacja i opieka nad pracownikiem przez cały okres trwania projektu.

  • prowadzenie teczek osobowych pracowników.

  • sporządzanie umów o prace.

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie.

  • obsługa stacjonarna jak i telefoniczna pracowników.

Oferujemy
Oferujemy:

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • stale zatrudnienie.

  • 6 tys netto na okresie próbnym (1 miesiąc).

  • praca od pon - piat 8-16 (godziny pracy są elastyczne).

  • narzędzia niezbedne do wykonywania swojej pracy.

  • umowa o prace lub B2B.