Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016729pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, ul. Bajana 3D
województwo: pomorskie

Lekarz Diabetolog (Pracownia Kosmetologii)

Opis stanowiska

W ramach trwających projektów badawczych w naszej Pracowni Kosmetologii poszukujemy do współpracy czasowej/dorywczej Lekarza Diabetologa (Gdańsk, ulica Bajana 3D).

Do obowiązków lekarza będzie należeć

  • Profesjonalna obsługa ochotników do badań kosmetyków

  • Wykonywanie badań w oparciu o obowiązujące procedury

  • Dbanie o bezpieczeństwo osób testujących kosmetyki

  • Rozliczanie wynagrodzeń ochotników biorących udział w badaniu

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (nie wymagamy ukończonej specjalizacji)

  • Dobra organizacja własnej pracy i samodzielność w działaniu

  • Dyspozycyjność do pracy (badania głównie realizowane od pon – pt, sporadycznie soboty)

  • Wysoka kultura osobista

  • Elastyczność w związku z różnymi godzinami pracy

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie B2B

  • Stawka: 180zł/h

  • Elastyczną formę i godziny współpracy (dopasujemy się do twojego grafiku)

  • Możliwość opiniowania nowinek kosmetycznych z całego Świata

  • Możliwość długofalowej współpracy w ramach naszych badań