Nazwa pracodawcy:
Verkehrsgesellschaft Breitenbach mbH & Co. KG

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9005470pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kierowca Autobusu

Opis stanowiska

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą polską stronę internetową: https://www.vgbreitenbach.pl

Prowadzenie autobusu na liniach, ze sprzedażą biletów.

Zakres obowiązków:

  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec.

  • Sprzedaż biletów.

  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem.

  • Obsługa bieżąca autobusu.

Wymagania
Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. D + świadectwo kwalifikacji 95.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Motywacja i chęć do pracy.

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie.

  • Dyspozycyjność.

  • Chęć zamieszkania na dłuższy okres na terenie Niemiec.

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, organizowany jest kurs doszkalający na miejscu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycja.

  • Pracę na dłuższy okres czasu – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z 6-mięsiecznym okresem próbnym.

  • Praca w pełnym wymiarze czasu.

  • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich.

  • Ubezpieczenie.

  • Szkolenia (m.in. kurs nauki języka niemieckiego na miejscu).

  • Stałe wsparcie w języku polskim na miejscu.

  • Płatny urlop.

  • Terminowe wynagrodzenie.

  • Zakwaterowanie (w pierwszym miesiącu bezpłatne).

  • Pomoc w założeniu konta bankowego, meldunku itd.

  • Pomoc w ewentualnej relokacji rodziny do Niemiec.

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz po zakwalifikowaniu.