Nazwa pracodawcy:
Uniwersytet Wrocławski

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014239pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, plac Uniwersytecki 1
województwo: dolnośląskie

Portier

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: Portier

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1, 3/4

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym  i terenem przyległym.

  • Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji przebiegu dyżurów w książce dyżurów.

  • Obserwowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących z budynku, szczególnie pod kątem wnoszenia i wynoszenia rzeczy oraz mienia.

  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku zakłócenia porządku, zagrożenia lub podejrzenia popełnienia przestępstwa albo wykroczenia.

  • Podejmowanie doraźnych i możliwych czynności zabezpieczających w przypadku pożaru, awarii i innych zdarzeń losowych.

  • Kwaterowanie gości w pokojach gościnnych, tj. spisanie danych meldunkowych gości, wydanie karty pobytu oraz wydanie klucza do wyznaczonego pokoju.*

  • Przyjmowanie i przekazywanie adresatom korespondencji.*

*dotyczy Domów Studenckich

Wymagania

Wykształcenie

  • Wykształcenie średnie.

Wymagania konieczne:

  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów monitoringu.

  • Gotowość do przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń i systemów
    elektronicznych instalowanych na obiektach.

  • Kultura osobista, sumienność, rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem.

  • Niekaralność za czyny umyślne.

  • Praca zmianowa i nocna, również niedziele i święta.

Wymagania pożądane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.

  • Możliwość skorzystania z karty multisport.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.

  • Preferencyjne pożyczki.