Nazwa pracodawcy:
Auto Fus Group sp. J.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9017848pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Gwarancji

Opis stanowiska

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych,

  • śledzenie przebiegu napraw gwarancyjnych,

  • przechowywanie dokumentacji i kart gwarancyjnych, inicjowanie przeglądów,

  • zapoznanie się z treścią reklamacji i oceną jej zasadności,

  • pozyskiwanie autoryzacji naprawy,

  • wystawianie wniosków gwarancyjnych,

  • przekazanie do wykonania naprawy gwarancyjnej,

  • sporządzanie dokumentacji z naprawy gwarancyjnej i jej archiwizacja,

  • przechowywanie części po reklamacyjnych.

Wymagania
Wymagania

  • znajomości branży motoryzacyjnej,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych,

  • samodzielności i odpowiedzialności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • prawo jazdy kat. B, znajomości pakietu Office, biegłej obsługi komputera,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,

  • pakiet opieki medycznej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę sportową,

  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.