Nazwa pracodawcy:
DCNART Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014269pra

Miejsce pracy:
Polska, Suchy Las, k. Poznania
województwo: wielkopolskie

Doradca techniczno - handlowy

Opis stanowiska
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie m.in:

  • wsparcie działu handlowego;

  • pomoc i organizacja szkoleń / konferencji dla klientów firmy;

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych;

  • proponowanie rozwiązań technologicznych;

  • doradztwo techniczne;

  • prowadzenie szkoleń z zakresu produktu firmy;

Do powyższych zadań zostaniesz kompleksowo przygotowany i wdrożony.

Wymagania
Wymagania:

  • z lub BEZ doświadczenia;

  • mile widziane praktyczne doświadczenie w pracy z sieciami LAN i WLAN z zakresu warstwy 1-3 (ukończone szkolenie np.: CISCO CCNA lub podobne);

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (informatyka, telekomunikacja, elektrotechnika);

  • aktualne prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;

  • znajomość oprogramowania biurowego;

  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy
Oferujemy:

  • niezwykle interesującą pracę w firmie inżynierskiej nastawionej na ultranowoczesne technologie;

  • stabilność zatrudnienia – umowa o pracę;

  • kontakt z najnowocześniejszymi zagadnieniami z zakresu:

  • sieci miedziane i światłowodowe LAN;

  • urządzenia sieciowe LAN, WLAN;

  • projektowania sieci dla Przedsiębiorstw, Instytucji, Przemysłu oraz DATA CENTER;

  • testerów i pomiarów sieciowych;

  • instalacji niskoprądowych;

  • pełne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • karta Multisport po okresie próbnym;

  • niezbędne narzędzia do pracy.