Nazwa pracodawcy:
Minit Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016609pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik Punktu Usługowego

Opis stanowiska

Wymagania

  • praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym

  • dorabianie kluczy

  • drobne naprawy zegarmistrzowskie

  • naprawa obuwia

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu

  • dokładność, sumienność

  • komunikatywność i samodzielność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (możliwość dopasowania do zajęć)

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie plus premie

  • możliwość pewnej pracy w firmie z 60-letnią tradycją

  • bezpłatne przeszkolenie do pracy na stanowisku

  • kartę multisport dla najlepszych

  • ciekawą pracę również dla emerytów i rencistów

  • możliwość rozwoju i awansu

  • po okresie próbnym dostęp do prywatnej opieki medycznej