Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014074pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Team Manager działu księgowości

Opis stanowiska Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Zarządzanie zespołem księgowych
  • Prowadzenie i kontrola ewidencji VAT
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca z klientami, urzędami i instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z klientem
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.