Nazwa pracodawcy:
Grupa Inter Cars

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016414pra

Miejsce pracy:
Polska, Marki
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska

Zadania, które mamy dla Ciebie:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Monitorowanie rozliczeń kontrahentów Spółki

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników

  • Sporządzanie dokumentów pracowników związanych z zawieraniem, trwaniem, rozwiązywaniem stosunku pracy oraz dokumentów dotyczących umów cywilno-prawnych

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń obowiązkowych, wystawianie skierowań

  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i stosowanie ich w praktyce

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale kadr, na stanowisku związanym z obsługą kadrowo - płacową pracowników

  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów ubezpieczeń społecznych

  • Terminowe, dokładne i odpowiedzialne realizowanie zadań

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz sporządzania list płac

  • Umiejętność sporządzania deklaracji ZUS , US, PFRON

  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Podstawowe narzędzia do pracy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużą samodzielność i realny wpływ na funkcjonowanie firmy