Nazwa pracodawcy:
Confilogi Group sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-02

Nr referencyjny:
8996461pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Trener Sprzedaży Call Center z językiem bułgarskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz produktowych, zgodnie z naszymi standardami i w oparciu o nasze know-how,

  • opieka nad świeżo przeszkolonymi agentami i pomoc im szczególnie w okresie wdrożeniowym,

  • czuwanie nad jakością telefonicznej obsługi klienta poprzez systematyczne spotkania coachingowe oraz training on the job,

Wymagania
Wymagania:

  • znajomość języka bułgarskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie (min. C1) - Warunek Konieczny,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych, przekazywania wiedzy oraz motywowania pracowników,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach contact center,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależniamy od Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę zdalną (choć na początku najchętniej wdrożymy Cię we wszystko stacjonarnie w Warszawie),

  • work-life balance czyli pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00/9:00-16:00/17:00

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia w Medicover,

  • przestrzeń na rozwój Twoich pomysłów, bo jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją!