Nazwa pracodawcy:
POLMLEK Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016546pra

Miejsce pracy:
Polska, Lidzbark Warmiński, ul. Topolo
województwo: warmińsko-mazurskie

Operator maszyn i urządzeń

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA:

  • Zachowanie ciągłości produkcji oraz prowadzenie procesów mycia instalacji;

  • Kontrola parametrów procesu produkcji, parametrów surowca oraz produktu w trakcie produkcji, dbałość o jakość gotowego wyrobu;

  • Po zakończeniu cyklu produkcyjnego przygotowanie instalacji do kolejnej produkcji;

  • Rozwiązywanie prostych problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień;

  • Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania
OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Otwartość na wyzwania;

  • Samodzielność w działaniu, podejmowanie własnej inicjatywy;

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze, monitorowaniu ustawień, nadzorowaniu prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży mleczarskiej;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie wraz z dodatkami takimi jak miesięczna nagroda uznaniowa oraz dodatkowa nagroda w zależności od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów;

  • Wsparcie przy wdrożeniu, odpowiedni czas szkoleniowy dostosowany indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia aplikującego;

  • Otwartość pracodawcy na nowe pomysły i rozwiązania;

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły;

  • Udział w funduszu socjalnym (płatności świąteczne, pożyczki, wycieczki zagraniczne, dofinasowanie do biletów na imprezy sportowe i kulturalne, dofinasowanie do zajęć fitness i na siłowni i in.);

  • Dofinasowanie do wypoczynku w hotelach Grupy Polmlek;

  • Coroczne spotkania integracyjne;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwości awansu;

  • Możliwość dojazdu busem firmowym na trasach: Olsztyn-Lidzbark Warm., Bartoszyce-Górowo Ił.-Lidzbark Warm.