Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9007855pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn
województwo: warmińsko-mazurskie

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • kontrola uprawnień pracowników (certyfikaty, kompetencje etc.)

  • planowanie prac i organizacja ruchu

  • prowadzenie rejestrów

  • udział w naradach

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • znajomość konceptu pozwoleń na pracę

  • znajomość podstaw prowadzenia prac zgodnie z Ustawą Prawa Energetycznego oraz Rozporządzeniem w sprawie BHP przy urządzeniach energetycznych

  • znajomość procedury LOTO

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w mechanice/elektryce

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę przy prestiżowym projekcie

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szeroki pakiet benefitów

  • niezbędne narzędzia pracy