Nazwa pracodawcy:
TBS Consulting

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014218pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Inżynier Serwisu Wykrawarek CNC (wykrawanie blach)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie instalacji i serwisu maszyn na obszarze Polski.

  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.

  • Raportowanie do Dyrektora Serwisu w Polsce.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z mechaniką, mechatroniką lub budową maszyn.

  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Serwisu maszyn wykrawających blachy lub Technika/Inżyniera utrzymania ruchu.

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Oferujemy
Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia, ok 10000-12000 zł brutto wynagrodzenia zasadniczego.

  • Płatne nadgodziny.

  • Czas dojazdu do Klienta wliczający się w czas pracy.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Pracę w firmie o bardzo niskim wskaźniku rotacji.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

  • Szkolenia techniczne.