Nazwa pracodawcy:
G8 S.A.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016708pra

Miejsce pracy:
Polska, Łańcut, ul. Podzwierzyniec 29
województwo: podkarpackie

Kontakt:

G8 S.A.

Pracownik Magazynu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towaru oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym,

  • rozmieszczanie towarów w magazynie,

  • przygotowywanie opakowań do wysyłki towaru,

  • kompletowanie oraz wydanie towarów,

  • przygotowywanie wysyłek,

  • obsługa przesyłek kurierskich przychodzących i wychodzących.

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych oraz w kompletowaniu zamówień,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • sumienność i dobra organizacja pracy,

  • dokładność, pracowitość,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w środowisku mody,

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie do posiłków w formie karty Lunchpass,

  • wynagrodzenie w wysokości 4242,00 zł brutto.