Nazwa pracodawcy:
Staff Partners

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016549pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, 100 m od stacji PKP
województwo: mazowieckie

Pracownik Działu Roślin Domowych

Opis stanowiska

Zadania:

  • Obsługa klienta w zakresie doboru roślin,

  • Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie,

  • Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.

Wymagania

Wymagania:

  • Gruntowna wiedza w zakresie znajomości roślin domowych, ich wymagań i zastosowania,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ogrodnicze,

  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie,

  • Gotowość do pracy w systemie 8 godzin dziennie, na dwie zmiany: 9-17/ 12-20 + co drugi weekend.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas, (7000 zł – 7500 zł),

  • Trzynasta pensja,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia,

  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,

  • Dogodna lokalizacja – 100 m od stacji PKP Warszawa Anin.