Nazwa pracodawcy:
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011227pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Starszy specjalista w Departamencie Wsparcia Przedsiębiorczości Sekcja Projektów Międzynarodowych

Opis stanowiska
Główne obowiązki:

  • Organizacja wydarzeń korporacyjnych, z zakresu kojarzenia przedsiębiorców (spotkania b2b, giełdy kooperacyjne, misje gospodarcze) i  informacyjno-promocyjnym (seminaria, konferencje, szkolenia, fora biznesowe, wizyty studyjne) w kraju i za granicą.

  • Udział w realizacji projektu na rzecz promocji zagranicznej polskich startupów, w tym udział w przygotowywaniu dokumentacji konkursowej dla startupów, ocenie wniosków, prowadzenie i rozliczanie umów.

  • Realizacja działań z zakresu współpracy bilateralnej w ramach programu Grantów Norweskich, w tym udział w organizacji konkursów dla przedsiębiorców (ocena wniosków, prowadzenie umów z beneficjentami i rozliczenia umów).

  • Realizacja innych działań Agencji z zakresu międzynarodowej współpracy gospodarczej i instytucjonalnej.

Wymagania
Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat);

  • doświadczenie zawodowe związane z organizacją wydarzeń kooperacyjnych (spotkania b2b, giełdy kooperacyjne, misje gospodarcze) lub informacyjno-promocyjnych (seminaria, konferencje, szkolenia, fora biznesowe, wizyty studyjne),

  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1), umiejętność przygotowywania oficjalnych pism, dokumentów i prezentacji w tym języku;

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, systematyczność,

  • umiejętność równoległej pracy nad kilkoma projektami,

  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagania pożądane:

  • znajomość drugiego języka obcego,

  • doświadczenie zawodowe związane z działaniami na rzecz rozwoju startupów,

  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej,

  • doświadczenie w realizacji, w tym rozliczaniu, projektów finansowanych ze środków publicznych​,

  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych, w tym doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych.

  • znajomość środowiska instytucji otoczenia biznesu w Polsce i za granicą.

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • premię regulaminową,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • szkolenia,

  • atrakcyjną lokalizację,

  • wydarzenia integracyjne,

  • programy socjalne.