Nazwa pracodawcy:
BELBAL

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016339pra

Miejsce pracy:
Polska, Rokitki (pow. tczewski, gm. Tc
województwo: pomorskie

Kontakt:

BELBAL

Technik przygotowania do druku

Opis stanowiska
Twoje obowiązki

  • Dostosowywanie projektów klientów do nadruku na balonach.

  • Przygotowywanie plików do druku dla działu nadruków (Digital to print).

  • Przygotowywanie symulacji druku, wydruków testowych i zdjęć z wydrukowanych balonów na potrzeby projektów.

  • Adaptacja projektów opakowań (zawieszki, torby do pakowania).

  • Asystowanie przy sesjach zdjęciowych i edycji zebranych materiałów.

Wymagania
Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie desktop publishing.

  • Wykształcenie z zakresu grafiki – min. Średnie.

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Znajomość programów: Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign), Corel Draw i Microsoft Office.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, planowania, przeprowadzania burzy mózgów i tworzenia szkiców pomysłów.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w międzynarodowym zespole

  • Atmosferę w pracy opartą na współpracy i zaangażowaniu

  • Możliwość Rozwoju zawodowego

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna – TU Zdrowie

  • PPK

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • MultiSport

  • Świadczenia z ZFŚS

    • dopłata do wypoczynku

    • mikołajkowe

  • Owoce