Nazwa pracodawcy:
Hosten Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016633pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom, Blisko dworca PKP
województwo: mazowieckie

Operator / Operatorka ekstrudera

Opis stanowiska

  • Przygotowanie tworzywa

  • Zasypywanie przygotowanego tworzywa do poszczególnych maszyn

  • Kontrola stanu tworzyw w zasobnikach ekstrudera

  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz narzędzi ręcznych i elektronarzędzi

  • Czyszczenie form

  • Rozpoczynanie i kontrola procesu produkcyjnego

  • Przezbrajanie maszyny

  • Nauka procesu produkcyjnego

  • Przekazywanie wiedzy pomocnikom

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe m.in. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej, dyspozycyjność

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Zainteresowanie dłuższą współpracą

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Szkolenie stanowiskowe/ wdrożeniowe

  • Umowa o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku