Nazwa pracodawcy:
OCULOMEDICA

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013825pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Kontakt:

OCULOMEDICA

Pracownik Rejestracji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów na terenie placówki

  • telefoniczna informacja w zakresie udzielanych świadczeń medycznych

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pacjenta

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • obsługa kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • biegła obsługa komputera i MS Office

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczanie na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy:

  • pełen etat na umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • miła atmosferę pracy w zgranym i przyjaznym zespole

  • pracę w nowo otwartym nowoczesnym ośrodku medycznym