Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-03-08

Nr referencyjny:
1184538

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Broker Ubezpieczeń Majątkowych

Opis stanowiska Dla brokera ubezpieczeniowego poszukujemy do kameralnego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Broker – ubezpieczenia majątkowe

Miejsce pracy: Warszawa (praca w biurze lub w modelu hybrydowym)

Najważniejsze zadania:

·       współpraca z wieloletnimi Klientami firmy w aranżowaniu programów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń majątkowych, OC i w mniejszym stopniu komunikacyjnych - klienci przede wszystkim z sektora prywatnego

·       przygotowywane zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami, opracowywanie porównań ofert ubezpieczeniowych i rekomendacji dla Klientów

·       nadzorowanie obiegu informacji i dokumentów oraz utrzymywanie relacji z Klientami i towarzystwami ubezpieczeniowymi

·       wsparcie klientów w procesie likwidacji szkody.

Oczekiwania względem Kandydatów:

·       doświadczenie w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeniowego

·       znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń majątkowych

·       nastawienie na jakość obsługi klientów, w tym na stałe badanie ich potrzeb i odpowiadanie na nie

·       umiejętności utrzymywania długofalowych relacji z Klientami

·       samodzielność i dojrzałość biznesowa

·       licencja brokera (warunek konieczny).

Organizacja oferuje:

·       pracę w stabilnej organizacji, która wyróżnia się wysokimi standardami działania, a zarazem niekorporacyjną i wspierającą kulturą pracy oraz elastycznością

·       umowę o pracę z podstawą wynagrodzenia i klarownym systemem premiowym

·       pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i NNW.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.