Nazwa pracodawcy:
BEL-POL

Data dodania:
2024-05-13

Nr referencyjny:
9025288pra

Miejsce pracy:
Polska, Świdnica
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

BEL-POL

Specjalista / Młodszy specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Zamawianie towarów u dostawców.

  • Wprowadzanie zamówień do systemu.

  • Realizacja zamówień ze sklepów.

  • Tworzenie listów przewozowych.

  • Telefoniczna i mailowa obsługa dostawców.

  • Utrzymywanie stanów magazynowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętności komunikacyjne i otwartość.

  • Sumienność, skrupulatność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość środowiska Microsoft: Excel, Outlook, Teams.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.

  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i premia.

  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za 1 zł.

  • Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.

  • Wdrożenie do pracy.

  • Rozwój zawodowy u lidera w branży sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce.

Jeśli zależy Ci na stabilizacji i pracy z najlepszymi fachowcami w branży, dołącz do nas!

Więcej o nas:

www.bel-pol.pl