Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-05-05

Nr referencyjny:
8999092pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Dyrektor Oddziału Banku

Opis stanowiska

Dołącz do Banku Pocztowego, gdzie prostota usług finansowych idzie w parze z innowacyjnością. W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Oddziału Banku. Jeśli jesteś liderem, którego energia oraz wizja może poprowadzić naszą placówkę do sukcesów w sprzedaży, to zapraszamy do aplikowania.

Poprowadzisz zespół do osiągania i przekraczania celów sprzedażowych. Będziesz zarządzał placówką, wyznaczając kurs na sukces poprzez skrupulatne planowanie i strategiczne nadzorowanie operacji. Oczekujemy od Ciebie tworzenia oraz wdrażania inicjatyw podnoszących efektywność komercyjną, poprzez wybieranie i wdrażanie nowoczesnych technik i narzędzi sprzedażowych.

Twoimi zadaniami będzie codzienna koordynacja i motywowanie zespołu do aktywnej sprzedaży naszych bankowo-ubezpieczeniowych produktów. Twoją rolą będzie także troska o rozwój i wykonanie strategii mikromarketingowej, wspierającej działania Twojej placówki i rynku.

Wymagania
Idealny kandydat posiada:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letni staż pracy w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowo-ubezpieczeniowych,

  • Umiejętność zarządzania siecią handlową

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

  • Bogaty pakiet benefitów