Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9013900pra

Miejsce pracy:
Polska, Konstancin-Jeziorna
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska

Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • różnorodne formy współpracy - pracę na etat lub w ramach umów cywilnoprawnych;

  • możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych;

  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";

  • pracę w systemie zmian 12/12 z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności;

  • możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy, program rekomendacji pracowników, program wellbeingowy, ubezpieczenie szpitalne​.

Wymagania
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie min. średnie medyczne;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • mile widziane - ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub w trakcie odbywania specjalizacji lub kursów w dziedzinach wymienionych w formularzu aplikacyjnym;

  • silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizację pracy własnej.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń