Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016492pra

Miejsce pracy:
Polska, Motaniec
województwo: zachodniopomorskie

Specjalista ds. wynajmu pojazdów

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji z obecnymi klientami

  • Przygotowywanie dokumentów wynajmu i zarządzanie procesem wydawania/odbioru pojazdów

  • Ewidencja dokumentacji księgowej, tworzenie raportów i analiza rynku pojazdów użytkowych

  • Praca z CRM

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w branży wynajmu pojazdów i logistyki

  • Znajomość obsługi pojazdów użytkowych, finansów, pakietu Office

  • Znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B (+ kat. C jako atut)

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, sport)