Nazwa pracodawcy:
Geneva Trust Polska sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016534pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Technik Elektroradiologii

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań mammograficznych w Mammobusach

  • Praca na aparatach cyfrowych  firmy Siemens

  • Wykonywanie elektronicznej dokumentacji medycznej w systemie EDM oraz podpis biometryczny

  • Przygotowanie Mammobusów do przyjęcia Pacjentek

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Dbanie o dobre doświadczenie Pacjentek i wizerunek firmy  poprzez informowanie

  • o potrzebie udziału we wszystkich badaniach mammograficznych

Wymagania

  • Ukończonego studium- Technik elektroradiologii lub studia licencjackie w danym kierunku

  • Dyplomu uzyskania tytułu zawodowego

  • Certyfikatu ochrony radiologicznej Pacjenta

  • Mobilność i gotowość do podróży służbowych w obszarze województwa i czasami poza województwem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Pracy 7 h dziennie w godzinach 9:00-17:00 z godzinną przerwą

  • Elastyczne godziny pracy w zależności od frekwencji pacjentek w danym dniu pracy

  • Dokładności i odpowiedzialności za wykonywane badania

  • Przestrzegania procedur oraz standardów pracy w systemach zarządzania i procedur ISO w szczególności bezpieczeństwa przetwarzania danych

Oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy na wskazanym stanowisku

  • Przerwę 1h na lunch

  • Zwrot za ewentualny nocleg w kwocie min. 150zł

  • Zatrudnię w oparciu o umowę: Kontrakt B2B lub Umowę Zlecenie na pierwsze 3 m-ce

  • Wynagrodzenie na start za dzień pracy 350 zł

  • Siatka wynagrodzeń zależna od rodzaju umowy i stażu pracy

  • Auto służbowe i karta paliwowa

  • Premia uzależniona od ilości i jakości wykonanych badań