Nazwa pracodawcy:
AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016438pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Brygadzista Magazynu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącą pracą podległych pracowników na magazynie, wyznaczanie bieżących celów oraz kontrola ich realizacji;

  • Wydawanie oraz przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym, jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją;

  • Kompletowanie towaru po przyjęciu lub przed wydaniem.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na magazynie;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników;

  • Znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych;

  • Wysokiego poziomu kompetencji w zakresie zarządzania zespołem;

  • Doskonałych umiejętności w zakresie planowania i analizowania;

  • Pozytywne nastawienie oraz entuzjazm;

  • Umiejętność tworzenia grafików pracy;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju;

  • System wdrożenia pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Pakiet sportowy Medicover Sport;

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;

  • Wczasy pod gruszą.