Nazwa pracodawcy:
euro-solution sp z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9017047pra

Miejsce pracy:
Polska, Suchy Las
województwo: wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy - branża TSL

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obrębie sektora TSL na podległym terenie,

  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów,

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,

  • stałe monitorowanie rynku TSL,

  • kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów,

  • nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta,

  • współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji.

Wymagania
Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w obszarze transportu - warunek konieczny,

  • silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce,

  • otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, auto służbowe,

  • pracę w stabilnej firmie w profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju osobistego (kursy/szkolenia).