Nazwa pracodawcy:
Diety od Brokuła Torłop Sp. k.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016585pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, lokal na terenie Stocz
województwo: pomorskie

Doradca klienta / Sprzedawca

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • obsługa klientów, zarówno przy kasie jak i na sali (wydawanie dań, nakładanie z bemarów, przyjmowanie zamówień),

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • drobne pomoce na kuchni (obsługa pieca do podgrzewania, frytownicy itp.)

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz miejsc przynależnych (toalety, magazynek, zaplecze, sala).

Wymagania Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie, energiczność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność,

  • mile widziany status ucznia/studenta,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy Oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00,

  • stawka od 27,70 BRUTTO/h na początek,

  • pierwszy miesiąc próbny umowa zlecenie,

  • po miesiącu zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B,

  • zatrudnienie dla ucznia/studenta na podstawie umowy zlecenie,

  • system premiowy,

  • gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy,

  • obiad pracowniczy,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenie na zdrowie i życie,

  • możliwość zakupu karty Multi Sport.