Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016483pra

Miejsce pracy:
Polska, Świnoujście
województwo: zachodniopomorskie

Kucharz hotelowy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i serwowanie posiłków według standardów

  • Zapewnienie jakości i estetyki potraw

  • Utrzymanie czystości w chłodni i kuchni

  • Przestrzeganie norm BHP i HACCP

  • Zarządzanie magazynowaniem żywności

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Wymagane dokumenty: paszport, książeczka żeglarska, świadectwo zdrowia

  • Certyfikaty bezpieczeństwa: techniki ratunkowe, ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo osobiste i wspólne, pierwsza pomoc, ochrona obowiązków

  • Uprawnienia do pracy na promach RORO-PAX

Oferujemy
Oferujemy

  • Praca na promie: Ro-Ro/Ro-Pax

  • Trasy: Świnoujście Trelleborg / Świnoujście Ystad

  • Okres kontraktu: 2 tygodnie na/2 tygodnie off

  • Data zatrudnienia: Do ustalenia