Nazwa pracodawcy:
Orange Polska S.A.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014257pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Account Manager – Instytucje Publiczne

Opis stanowiska

  • pracuj na  własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji

  • zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity), w tym finansowanych z funduszy UE i grantów z budżetu centralnego

  • realizuj założone cele sprzedażowe

  • stale podnoś poziom wiedzy biznesowej i  produktowej

Wymagania

  • masz  potencjał aby zostać doradcą klienta w cyfrowej transformacji

  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych

  • jesteś zaangażowany/a oraz chętnie zdobywasz wiedzę

  • posiadasz zdolności organizacyjne, działasz dynamicznie i samodzielnie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji celów

  • program wdrożeniowy pod okiem mentora i trenera

  • stałe wsparcie dedykowanego menedżera

  • bogaty program szkoleń podnoszący wiedzę o rozwiązaniach telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity

  • rzetelne i stabilne partnerstwo