Nazwa pracodawcy:
Betonhub sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016756pra

Miejsce pracy:
Polska, Jawczyce (pow. warszawski zach
województwo: mazowieckie

Lider Magazynu

Opis stanowiska

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Lidera magazynu, która będzie odpowiedzialna za sprawną logistykę i organizację naszego magazynu. Do głównych obowiązków będzie należało:

  • Zarządzanie zespołem magazynowym

  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu oraz towarów

  • Planowanie zadań

  • Kontrola jakości

  • Organizacja Magazynu

  • Współpraca z Innymi Działami

  • Raportowanie

  • Kontrola stanu oraz rejestracja przyjmowanych produktów

  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

  • Praca na magazynie zewnętrznym, częściowo zadaszonym

Wymagania
Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Dbałość o jakość

  • Odpowiednia organizacja czasu pracy

  • Dokładność i systematyczność

  • Brak nałogów oraz konfliktów z prawem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bezpieczeństwo i Przestrzeganie Przepisów

Oferujemy
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 6 100,00 zł brutto do 8 400,00 zł brutto, zależnie od doświadczenia i efektywności pracy

  • Po przepracowanym roku waloryzacja wynagrodzenia w wysokości 7%

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenie i zdobycie uprawnień do obsługi wózka widłowego

  • Benefity Socjalne w postaci karty Benefit Multisport

  • Odzież roboczą

  • Przyjazna atmosfera pracy