Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
8999098pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Szef Placówki Bankowej

Opis stanowiska

Jeśli potrafisz:

  • zarządzać Zespołem i realizacja planów sprzedażowych podległej Placówki Bankowej

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności Placówki i Rynku nie są Ci obce

  • dobierać metody i narzędzia podnoszące efektywność sprzedażową,

Zaaplikuj!

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane w placówce bankowej lub sprzedaży

  • doświadczenie w:

    • sprzedaży produktów bankowo- ubezpieczeniowych

    • w zarządzaniu rozproszoną siecią sprzedaży

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bogaty pakiet benefitów