Nazwa pracodawcy:
FOB-Decor. Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9015940pra

Miejsce pracy:
Polska, Turza (pow. zawierciański, gm.
województwo: śląskie

Specjalista ds. Marketingu / Manager ds. Marketingu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej w zgodzie z wizją i celami biznesowymi firmy,

  • Bieżące analizy trendów, działań naszych klientów oraz konkurencji,

  • Udział w kreowaniu oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów oraz rozwoju istniejących,

  • Dbanie o wizerunek marki, przykładanie wagi do spójności i poprawności treści, estetyki, swoistego „porządku” i oryginalności prowadzonych profili,

  • Planowanie i realizacja pełnej strategii SM - Facebook, Instagram, publikacji postów i komentarzy na Facebooku, obecności na forach branżowych,

  • Tworzenie materiałów reklamowych,

  • Współpraca z agencjami reklamowymi,

  • Wiedza na temat aktualnych trendów marketingowych, social mediów oraz narzędzi do ich monitorowania,

  • Umiejętność sprawnego pisania tekstów, haseł reklamowych do publikacji na stronach internetowych,

  • Umiejętność programów graficznych do tworzenia grafik reklamowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Ukończone studium policealne lub posiadane wykształcenie wyższe (preferowanymi kierunkami są marketing, zarządzanie i ekonomia),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu,

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie, sumienność i pewność w działaniu,

  • Bardzo duża samodzielność w działaniu,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza - Zawiercie,

  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i premii regulaminowej,

  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Karta MultiSport,

  • Karta Lunchowa,

  • Owocowe środy,

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne oraz awanse wewnątrz firmy.