Nazwa pracodawcy:
SP EUROPE Sp. z o.о.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011395pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszków
województwo: mazowieckie

Prawnik

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa prawna stosunków umownych z kontrahentami na etapie zawierania, zmiany i rozwiązywania umów, w tym umów z kontrahentami zagranicznymi;

  • Obsługa prawna stosunków pracy z pracownikami firmy;

  • Przygotowanie dokumentów w celu uzyskania wszelkiego rodzaju zezwoleń;

  • PROWADZENIE POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO;

  • Reprezentowanie i ochrona interesów firmy przed organami ścigania, organami nadzoru, agencjami rządowymi i organizacjami.

Wymagania
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (uczelnie w Polsce);

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata;

  • Znajomość polskiego prawa cywilnego i administracyjnego; znajomość podstawowych dyrektyw UE;

  • Znajomość języka rosyjskiego B1;

  • Znajomość zasad i warunków prowadzenia zagranicznej działalności gospodarczej;

  • Znajomość procedur sprzedaży detalicznej;

  • Znajomość przepisów prawa pracy;

  • Znajomość zasad komunikacji biznesowej;

  • Znajomość zasad ortografii, interpunkcji i stylistyki języka rosyjskiego;

  • MS Office (biegłość), Internet (biegłość), umiejętność pracy w ramach prawnych RP.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • Dodatkowy pakiet socjalny;

  • Parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, brak dress code’u, spotkania integracyjne, kawa/herbata, prywatna opieka medycznа;

  • Wysoki poziom automatyzacji wszystkich procesów;

  • Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyniku rozmowy kwalifikacyjnej;

  • Biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Brwinów ul. Sw. Józefa 1

  • Dojazd do pracy transportem firmowym na trasie: Pruszków WKD do biura i z powrotem.