Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016768pra

Miejsce pracy:
Polska, Jastrzębie-Zdrój
województwo: śląskie

Laborant do zespołu pracowni badań gazów i pyłu kopalnianego

Opis stanowiska

  • Wykonywanie oznaczeń w zakresie próbek gazów, pyłu kopalnianego oraz próbek węgla kamiennego

  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym,

  • Realizowanie procedur postępowania laboratoryjnego oraz dokumentów wymaganych przez systemy zarządzania i regulowanych przepisami prawa,

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie chemiczne, ochrona środowiska, techniczne lub ogólne zawodowe,

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność w trakcie realizacji zadań oraz otwartość do współpracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień systemowych z obszaru wymagań norm PN-EN ISO/IEC 17025/ PN-EN ISO 9001.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania,

  • Pracę w nowoczesnej  oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • System szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.