Nazwa pracodawcy:
Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016852pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Kooperacji

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • współpraca z kooperantami;

  • umiejętność obsługi dokumentów handlowych;

  • nadzór nad terminowością i jakością;

  • analiza i bieżąca kontrola planów produkcyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność,

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia umowa o pracę;

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku;

  • możliwość rozwoju zawodowego.