Nazwa pracodawcy:
Celon Pharma S.A.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013822pra

Miejsce pracy:
Polska, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska

  • Kompletacja i pakowanie zamówień dla klienta,

  • Dystrybucja produktów na magazynie,

  • Oznaczanie towarów kodami,

  • Uzupełnianie materiałów do produkcji na stanowiskach monterskich,

  • Kompletacja materiałów do zleceń produkcyjnych/sprzedażowych,

  • Prawidłowe odwzorowywanie ruchów magazynowych w systemie operacyjnym,

  • Obsługa wózka widłowego, suwnicy sterowanej z poziomu roboczego oraz innych urządzeń magazynowych,

  • Ścisła współpraca z innymi komórkami firmy oraz z pracownikami magazynu zewnętrznego.

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (minimum 1 rok),

  • Umiejętność posługiwania się lub szybkiej nauki przenośnymi skanerami,

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji MS Office (Excel),

  • Zdolności analityczne, dokładność i odpowiedzialność,

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie dostaw oraz znajomość systemów ERP,

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT, TDT

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku,

  • Pracę na jedną zmianę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania i wymiany wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych.