Nazwa pracodawcy:
Medicover Fitness & Gym

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016336pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, ul. Juliusza Lea 116
województwo: małopolskie

Kontroler Finansowy ds. Wsparcia Biznesu

Opis stanowiska
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór i koordynacja procesu zamknięcia miesiąca: weryfikacja i kontrola zapisów księgowych, ustalanie elementów wyniku finansowego, wyliczanie rezerw.

  • Udział w procesie planowania finansowego (prognozy, budżet).

  • Przygotowywanie analiz/raportów ad hoc dla celów zarządczych i strategicznych.

  • Wspieranie współpracujących działów w planowaniu działań, raportowaniu, analizach danych.

  • Analiza realizacji planów finansowych – analiza rozbieżności oraz ich przyczyn.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowane kierunki: finanse, ekonomia, controlling, rachunkowość.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu lub analizy finansowej.

  • Znajomość zasad raportowania, rachunkowości zarządczej, budżetowania.

  • Doskonałe umiejętności analityczne.

  • Umiejętność prezentacji danych.

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel.

  • Umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Pakiet medyczny.

  • Pakiet sportowy i nielimitowany dostęp do obiektów Fitness Platinium i Smart Gym.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturach Medicover Fitness & Gym