Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016738pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: śląskie

Inżynier Sprzedaży

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Sprzedawanie urządzeń do dezynfekcji i monitorowania jakości wody w basenach,

  • Doradzanie klientom w wyborze produktów,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Pomaganie w działaniach marketingowych,

  • Szkolenie użytkowników i pokazywanie produktów,

  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wyższe techniczne wykształcenie (mechanika, automatyka, chemia, środowisko itp.).

  • Mile widziana znajomość technologii wody basenowej.

  • Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do podróży służbowych.

  • Dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego.

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Służbowy samochód.

  • Możliwość rozwoju i szkolenia, w tym za granicą.

  • Miłą atmosferę i wsparcie zespołu.