Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014203pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Kierownik Działu Energetycznego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzór nad robotami trakcyjnymi i elektroenergetycznymi

  • monitorowanie kosztów prowadzonych budów

  • współtworzenie ofert przetargowych

  • rozliczanie wykonanych budów i analiza ich przebiegu i wyniku

  • utrzymanie właściwych relacji z partnerami biznesowymi

  • pozyskiwanie robót w zakresie działalności działu

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie i uprawnienia do kierowania robotami elektroenergetycznymi i budową trakcji kolejowej

  • znajomość podstawowych pakietów komputerowych

  • umiejętność kierowania zespołem

  • dyspozycyjność

Oferujemy
To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę na pełny etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji