Nazwa pracodawcy:
NES Global Talent

Data dodania:
2024-05-03

Nr referencyjny:
8996713pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Analityk biznesowy

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • prowadzenie analiz np. Ryzyka, inwestycyjnych

  • monitorowanie rynku budowlanego

  • modelowanie procesów biznesowych

  • wsparcie jednostek biznesowych w identyfikowaniu, analizie i weryfikacji potrzeb

  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowych oraz prezentowanie treści/rekomendacji

  • wsparcie procesów wdrażania strategii organizacyjnej

  • koordynowanie oraz monitorowanie procesów zmian

  • tworzenie i monitorowanie miar efektywności biznesowej procesów

  • działanie w ramach zespołów projektowych

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań analitycznych

  • umiejętności analityczne

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • praca w systemie hybrydowym

  • niezbędne narzędzia pracy
    benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, karty sportowe etc.)