Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013897pra

Miejsce pracy:
Polska, Kazuń Nowy
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. kalkulacji

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wykonywanie, opracowywanie kalkulacji produkcji opakowań papierowych

  • Aktualizowanie baz danych w zakresie kalkulacji

  • Współpraca z działem realizacji zamówień, zakupów oraz z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, kierunki ścisłe – znajomość matematyki

  • Doświadczenie min. 1 rok

  • Biegła obsługa pakietu Office, w szczególności Excel

  • Dobra organizacja, umiejętność logicznego myślenia i zdolność pracy zespołowej

  • Dokładność, zaangażowanie, samodzielność

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Praca w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet benefitów

Oferta dotyczy pracy stałej.