Nazwa pracodawcy:
Murapol Venture Partner S.A.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014428pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Kierownik Kontraktu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami

  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

  • uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

Wymagania
Nasze wymagania:

  • doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych – warunek konieczny

  • znajomość Prawa Budowlanego, znajomość procesów formalno – prawnych związanych z realizacją inwestycji mieszkaniowych- rekomendowane

  • wykształcenie wyższe, rekomendowany profil budowlany

  • umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność wyznaczania priorytetów