Nazwa pracodawcy:
Transtolbud - Piekutowski sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016891pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik budowy

Opis stanowiska

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,

  • Nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,

  • Dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów i produkcji oraz aneksów i ewentualnych korekt sprzedaży,

  • Dostarczanie zweryfikowanych danych do harmonogramu finansowego,

  • Koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,

  • Wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań,

  • Prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy,

  • Przekazywanie budowy do obsługi gwarancyjnej.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,

  • Min 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy po stronie Generalnego Wykonawcy,

  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Znajomość SAP – mile widziana,

  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Znajomość podstawowych zasad ekonomii,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Mobilność.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.