Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014329pra

Miejsce pracy:
Polska, Niepołomice
województwo: małopolskie

Inżynier ds. rozwoju

Opis stanowiska Zakres obowiązków:

  • Projektowanie zindywidualizowanych rozwiązań konstrukcyjnych w produkcji samochodów ciężarowych

  • Samodzielne przygotowywanie i opracowywanie całościowych rozwiązań podwozi (Modelowanie 3D)

  • Współpraca z obszarami sprzedaży, działem konstrukcji rozwiązań seryjnych, zakupów i produkcją

  • Samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych dla produkcji pojazdów ciężarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze budowy maszyn, techniki samochodowej lub mechatroniki

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale rozwoju produktu lub konstrukcji

  • Bardzo dobra znajomość programów CAD, zwłaszcza CATIA V5

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) i języka angielskiego

  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych

  • Umiejętność zarządzania projektami poparta doświadczeniem

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. C/CE

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.