Nazwa pracodawcy:
Konsorcjum Stali S.A.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016903pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszków
województwo: mazowieckie

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska

  • umowa o pracę

  • pełny etat (praca w systemie trójzmianowym)

  • pracownik fizyczny

  • praca stacjonarna

  • tryb wypłaty: miesięczna

  • system wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn zbrojarskich

  • obsługa urządzeń transportu bliskiego

Wymagania
Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych

Oferujemy
To oferujemy

  • umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia

  • szkolenia do wykonywanej pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca

  • dofinansowania urlopowe

  • dodatki świąteczne

  • niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS