Nazwa pracodawcy:
Asistwork Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016279pra

Miejsce pracy:
Polska, Bolesławiec
województwo: dolnośląskie

Kierownik Żwirowni (Sztygar Górniczy)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zakładem i podległym zespołem - zapewnienie właściwej organizacji i kontroli pracy we wszystkich obszarach działalności.

  • Zapewnienie efektywnego nadzoru nad pracą i bezpieczeństwem pracowników kopalni zgodnie z przepisami i regulacjami.

  • Okresowe sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządu spółki.

  • Reprezentowanie spółki przed organami kontroli państwowej.

  • Opracowywanie planów inwestycyjnych, budżetowanie kosztów, kontrola nad gospodarką materiałową i optymalnym zużyciem zasobów w kopalni.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu odkrywkowymi zakładami górniczymi oraz doświadczenie w pełnieniu obowiązków osoby dozoru ruchu w odkrywkowych zakładach górniczych.

  • Kwalifikacje kierownika ruchu zakładu w odkrywkowych zakładach górniczych.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – mechaniczne, elektryczne lub górnicze; preferowane wykształcenie wyższe.

  • Znajomość przepisów i wymagań BHP dotyczących zasad działania kopalni odkrywkowych.

  • Znajomość przepisów prawa geologiczno-górniczego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży odkrywkowych zakładów górniczych.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00).

  • Darmową prywatną opiekę medyczną Luxmed.

  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.

  • Możliwość poznania ciekawych technologii.

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Bolesławcu.