Nazwa pracodawcy:
Medicover Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016867pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Grafik

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki Medicover

  • Projektowanie materiałów marketingowych online (LP, mailingi, banery)

  • Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty)

  • Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby organizowanych promocji

  • Projektowanie animacji

  • Dbałość o spójny wizerunek marki

Wymagania
Oczekiwania względem kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,  Adobie InDesign, Adobe After Effects

  • Mile widziana znajomość Adobe Premiere Pro

  • Kreatywność i otwartość na zmiany

  • Znajomość zasad przygotowywania plików do druku

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa - ok. 6 miesięcy

  • Pracę hybrydową - pracujemy w biurze min. 1 dzień tygodniowo

  • W przypadki umowy o pracę: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”